Červenec 2015

DIY2- Jak vyrobit ze staré podložky na stůl novou

28. července 2015 v 12:51 | Tess Angel |  DIY-dekorace
Ahoj, tenhle článek bude zase DIY. Hodně z nás má doma podložku na stůl. Pokud se vám, už nelíbí její vzhled, není nic jednoduššího, než si ji trošku pozměnit. A netrvá to ani tak dlouho, je to snadné a navíc bude vypadat přesně tak, jak chcete.
Budete potřebovat:

Podložku na stůl
Dva tvrdé papíry A3 nebo jeden A2
Jakékoli barvy- tempery, vodovky... ( pokud chcete černobílou verzi, tuž)
Nůžky

Já tady popíšu postup na černobílou verzi s dvěma papíry, protože tu jsem zvolila já. Vy, ale samozřejmě udělejte jakou chcete... Jako první jsem si našla fotku, podle které, bude podložka vypadat. Ale zase- klidně si ji udělejte podle sebe, předloha není vůbec povinná :). Dále nakreslíme náš motiv nebo obrázek na papíry.
Než uschnou, vezmeme si podložku a odstřihneme spodní část fólie, aby vznikl otvor.

Pokud už uschly obrázky, vsuneme je otvorem pod fólii.

A je hotovo! Ze staré podložky můžete vyrobit úplně novou. Výhoda je, že kdykoli se vám zachce, můžete si změnit vzhled, takže kdykoli můžete mít novou podložku...
Jinak, doufám, že se vám tento nápad líbil a určitě napište názor do komentářů. A zkuste to, nedá to zas takovou práci! :)
Tess Angel♥

DIY1- originalni ozdoba na zeď z fotek

13. července 2015 v 10:36 | Tess Angel |  DIY-dekorace
Na blogu přibyla jedna rubrika a to diy ( do it yourself ) ve které najdete různé nápady na dekorace do pokoje. A jako první jsem si vybrala výzdobu na zeď z fotek. Je to úplně jednoduché, ale vypadá to opravdu dobře. Budete potřebovat jen:

Šatní ramínko
Kolíčky na prádlo
Provázek
Fotky


Já zvolila černé, plastové ramínko, ale samozřejmě můžete zkusit i dřevěné a třeba ho i natřít. K němu jsem vzala hnědý provázek ( ale samozřejmě je to zase na vás ). Z provázku potom ustřihnete dvě, zhruba stejně dlouhé části a k tomu jednu trošku delší. Potom dva kratší provázky přivážeme ke krajům ramínka a zbylý třetí, uvážeme doprostřed. A to je vlastně skoro celé. Před umístěním fotek, zavěsíme ramínko na zeď. Doporučuju použít samolepící háčky. Potom, jak už vás určitě napadlo, připneme pomocí kolíčků fotografie. Pokud vám nezbyly kolíčky, můžete použít i kancelářské svorky.

A je to! :D Je to opravdu jednoduché a myslím, že to zvládne každý. Navíc to vypadá fakt dobře. A originálněji, než obyčejné rámečky. Takže to určité zkuste a budu ráda, když napíšete názor do komentářů. :)
Tess Angel♥


Téma týdne- radši bez názvu

8. července 2015 v 9:50 | Tess Angel |  Články
Moc se mi líbí věta: Don't Dream Your Life, Live Your Dreams. V překladu: nesni svůj život, žij svoje sny. Když jsem tuhle větu četla poprvě někde na webu, ani jsem se tak nezamýšlel nad významem. Zaujal mě jen pěkný vzhled ( byla to nějaká samolepka na zeď) a já potřebovala nějaký nápis pro oživení do pokoje. Když vám ale u stolu visí několik týdnů takový nápis, začnete se pomalu zamýšlet nad významem. Ne, že bych před tím nevěděla překlad. Ale plný význam mi došel až později. A je to vlastně tak. Protože nemá cenu snít si život, jak bysme ho chtěli mít a kým bysme chtěli být. Ale musíme žít svoje sny a uskutečňovat je. Protože nestačí jen snít... 😁
Někdo má snažší sen a někdo komplikovanější a musí pro to něco dělat. Je přece jenom rozdíl, když je někoho sen, podívat se např. na nějaké místo. Nemusí pro to každodenně trénovat, makat a nevím co ještě, narozdíl pd někoho, kdo chce být třeba tenista. Já bych se zařadila do té druhé kategorie. Když už nic, třeba to, že já ( a všichni bloggeři) ,co píšou na blog. Pravděpodobně většinu baví psaní, pro někoho je to třeba sen. A každým článkem, kterým napíšeme, se posuneme dál, protože něco napsat ( a pokudmožno dobrého ) zabere čas a úsilí. Potom je hrozně jednoduché si přečíst článek a napsat hnusný komentář a kolikrát jen ze závisti. Ale to už jsme zase u něčeho jiného... 😂

Takže, tohle už je asi konec. Tenhle článek je nějak rekordně dlouhej, když se podíváte na ostatní 😂. Doufám, že se vám bude líbit a určitě přidejte názor, do komentářů.
Tess Angel💖

Den v těle cizího člověka

6. července 2015 v 20:34 | Tess Angel |  Články
Tento článek jsem začala psát už, když bylo téma týdne: jeden den v cizím těle. Dál jsem ale psát nestihla, dopsala jsem ho až teď a tak doufám, i když už téma není aktuální, že si článek někdo přečte.
Myslím, že většina lidí by chtěla znát to, co si o nich druzí myslí. Aspoň jednu věc. Ne každý řekne to, co si myslí na rovinu do očí a kolikrát si dotyčný myslí něco úplně jiného. Proto vědět to, co si druzí myslí, by někdy neškodilo. Vedlo by to ke zlepšování atd. :) Proto u lidí, kteří říkají na rovinu, co si myslí, vždy přesně víte na čem jste. Nadruhou stranu- taková ta až " hnusná upřímnost" dokáže někdy pořádně bolet. Ale ani opak není správný...
Další věc, která mě napadla na tohle téma je to, že každý vidí svět jinak. Kdybyste se na svět dívali v těle jiného člověka, budete si všímat úplně jiných věcí a prostředí kolem vidí každý jinak. Taky pro vás bude důležité něco jiného...

Takže doufám, že se článek někomu líbil a budu moc ráda, když napíšete komentář :) hezký zbytek pondělí :D
Tess Angel💖

Koncert Elis- nezapomenutelný zážitek

6. července 2015 v 12:36 | Tess Angel |  Články
V prvním článku jsem psala, že tu najdete i příběhy a reportáže. Příběh (zatím) nemám, ale myslím, že je čas na takovou malou reportáž, protože jsem byla nedávno na koncertě zpěvačky Elis. A byl to tak úžasný zážitek, že jsem se rozhodla o něm napsat.
Elis jsem vždycky ráda poslouchala. Navíc mě opravdu zaujala tím, že nejen krásně zpívá, ale doprovází se na klavír a ukulele a taky si hudbu sama píše. Eliška začala písní Shubidu, kterou si na začátku doprovodila na ukulele. Dále zazněly její písně jako např. Save me nebo Bye, bye. Mohli jste slyšet třeba i cover songu Man Down (s ukulelem) a Rolling in the deep. Navíc mě mile překvapilo, že hlas Elis zněl živě lépe, než z nahrávek. A to jsem si myslela, že už to ani nejde 😂. Eliška byla navíc taky moc milá a příjemná. Po skončení se k ní samozřejmě nahrnuli všichni fanoušci. Obdivuju to, že na to, že jí jel za 14 min. vlak, byla opravdu v pohodě. Nedokážu si představit mě. 😀 Jak jsem se dočetla na jejím oficiálním facebooku, neměla zrovna moc štěstí na vlaky. Jinak koncert byl opravdu úžasný a nezapomenutelnej zážitek.

Tak to je asi všechno. Doufám, že se vám článek líbil. Budu ráda, když napíšete do komentářů svůj názor. Tady je ještě jedna fotka z koncertu, ale kopírujte prosím jen se zdrojem, fotila jsem ji. Díky 😁
Tess Angel💖