Jak to nazvat? :)

7. srpna 2015 v 22:02 | Tess Angel |  Everything with Tess
Ahoj, ani nevím, jak tenhle článek nazvat, protože ani ještě přesně nevím, co všechno bude obsahovat. Chtěla bych z tohoto udělat něco jako "sérii" např. jako je třeba Čaj s Teri od Teri Blitzen atd. Rozhodně je nechci kopírovat, ale myslím, něco v tom smyslu, abyste to aspoň trochu pochopili, co tím myslím. Takový povídání ( povídání? Jako fakt? Spíš psaní, ale přijde mi to divný :| ) o různých tématech, která mě napadnou. Kdyby vás napadl nějaký název pro tyto články, tak určitě napište :)
Už před delší dobou mě tohle téma napadlo při čtení některých článků typu: "končím" a podobně. Musím říct, že nad některými, mi "přestává rozum stát". Úplně nesnáším: "Končím s tímto blogem, protože to nemělo cenu, nekomentujete, u článků bylo max. 5 komentářů, někdy i žádný, nikdo sem nechodí. Takže končím a děkuju za náštěvnost a komenty. Bylo mi s vámi dobře." Jako! Vždyť to je hrozný! Zaprvé- si přece šíleně protiřečí! V první větě napíše, že tam nikdo nechodil a ve druhé děkuje za návštěvnost. Navíc mi tohle přijde opravdu strašnej způsob. Nikdy bych tohle nenapsala. Už jsem měla nějaký ty blogy, ale když jsem s nějakým zkončila, NIKDY jsem neudělala tohle. Myslím si, že je to špatnej přístup. Podle mě je třeba už jenom blbý napsat k nějakýmu článku něco jako: vůbec nekomentujete a tak. Já bych vůbec nebyla schopná vám sem nebo na jakýkoli blog napsat, že mě štve, že nepřidáváte komentáře atd! I když mě to někdy taky mrzí! ( no jo, nikdy neříkej nikdy ;) Hrozně mi ale vadí, jak to prostě může někdo vzdát kvůli tomuhle? To čekají, že budou mít blog pár měsíců a už bude mít vysokou návštěvnost a spoustu komentářů? Vždyť já mám taky tenhle blog chvilku ( tuším od května :) a nečekám, že hned budu mít nevim jak známej blog. No jo, zase přísloví: kdo si počká, ten se dočká. :D
Takže, doufám, že se vám článek líbil, budu úplně nejšťastnější bloggerka na světě, když přidáte komentář, hodnocení a odběr novinek ( nejšťastnější bloggerka na svěťe? Kam já se to dostávám! Bože :) a nezapomeňte napsat nějaký název pro tuhle sérii a budu se na vás těšit u dalšího článku!
Tess 💜
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama