Září 2015

Několik tipů, jak si udělat krásný pokoj

28. září 2015 v 13:05 | Tess Angel |  Tipy
Ahoj. Po delší době, jsem si pro vás připravila další článek. Jak jste si jistě přečetli, dám vám tu několik tipů, jak si udělat krásný pokoj. Když jsem já v dřívější době hledala články tohoto druhu, daly mi určitě inspiraci. Proto jsem se dnes rozhodla dát trochu té inspirace dát. A ukázat, že k tomu mít krásný pokoj není potřeba co nejdražší nábytek, ale že to může být úplně jednoduché a zároveň levné.

1.Barvy
Barvy jsou hodně důležité. Nevypadalo by přece hezky, kdyby zdi byly oranžové, část dekorace zelené, část modré a část třeba červené. Podle mě by to vypadalo jako v cirkuse, no ne? Proto si zvolte nějakou barvu nebo kombinaci barev do které, budete pokoj ladit. Ani nemusíte znovu malovat stěnu. Stačí když se její barva bude hodit k vaší, kterou jste si zvolili. Pokud se ale vymalování nehodí k vašim barvám a nemáte možnost stěnu přemalovat, budete muset přizpůsobit barvu dekorace a doplňků.


2.DIY
Velká část dekorace mého pokoje se skládá z DIY. Kdo neví, DIY=udělej si sám. Je to výhodné v tom, že si dekoraci můžete udělat úplně sami a navíc levně. Stačí mít jen nápad. Nemáte ho? Spousty českých i zahraničních youtuberů natáčí DIY videa ( pěkný video má např. Sara z kanálu SaraBeautyCorner nebo MayBaby). Můžete vyrábět podle nich a nebo se jen nechat trochu inspirovat. Já osobně mám třeba DIY hodně ráda. Tak to zkuste taky!

3.Polštáře
Dostáváme se k podrobnější dekoraci. Jsou to polštáře. Podle mě vypadají úžasně a taky se hodí, když si chcete třeba jen tak číst. Polštář si můžete dát na židli, lavici nebo na cokoliv na co si můžete sednout. Ať už koupené nebo vyrobené. ( Dají se udělat polštáře i ze starého trička, na YouTube je všechno :). Pokud nechcete mít pokoj úplně útulný a myslíze si, že se vám polštáře nehodí, není to tak. Do útulného pokoje se bude hodit pořádně chlupatý, třeba ve tvaru srdce a do přesného až "geometrického" pokoje jednoduchý ve tvaru klasického čtverce.

4.Svíčky
Hodí se do pokojů nejen milovníků svíček. Jsou i krásnou dekorací pro ty, co svíčky tolik nepálí. Stačí, když si koupíte nějakou ozdobnou svíčku v barvě vašeho pokoje a hned se z ní stane úžasný doplňek. Krásné svíčky mají třeba v Ikee a levné a taky moc pěkné v Kiku.

5.Citáty nebo nápisy
Ne všichni se v tomhle shodneme, ale já miluju citáty nebo nápisy v rámečcích. Můžete vybrat vaše oblíbené, vyhledat si na internetu citáty na různá téma, vymyslet... Ještě líp bude vypadat, když budou napsané barvou, do které ladíte pokoj. Je to úplně jednoduché. Můžete si je vytisknout nebo sami napsat. Oboje ale vypadá moc dobře.

6.Jednoduchost
Ano. I jednoduchost dokáže udělat pokoj hezčím. Přece by se vám nelíbily přeplácané poličky a zdi. Proto je lepší míň než víc. Nesnažte se někam nacpat co nejvíce věcí, nevypadá to dobře. Např. na poličku stačí dát dva pořadače a krabici. Žádné zbytečné ozdoby. Pokud přece jen chcete třeba rámeček s fotkou apod. stačí odebrat jeden nebo oba pořadače a vedle krabice umístit obrázek. I tak moc jednoduchá věc udělá krásný pokoj.

7.Úklid
Bohužel. I když budete mít sebe lepší dekoraci a nábytek, nebude pokoj hezký, když v něm bude nepořàdek. Proto je potřeba ho udržovat uklizený. Jasně, já to taky nedělám :) Ale mít vždy aspoň trochu udržovaný stůl se hodí.


Takže, tohle je všechno. Doufám, že jsem vám dala aspoň trochu inspirace a nějaký nápad. Doufám, že se vám článek líbil, dělala jsem se s ním úplně nejdýl ze všech mých článků. Určitě mi napište, jestli něco vyzkoušíte, ohodnoťte článek a odebírejte novinky ( no jo, moje požadavky se zvyšujou :D)
Tess♥

Co mě štve na uživatelích Facebooku

12. září 2015 v 23:20 | Tess Angel |  Články
Ahoj, tenhle článek bude jak jste si určitě všimli ▶Co mě štve na uživatelích Facebooku ◀. Věřím, že se aspoň na jedné věci zhodneme!
První věc, co mě štve asi nejvíc, jsou statusy, které obsahují rozbrečeného, nešťastného smajlíka apod. Pod tím je spousta komentářů, co se stalo. Tohle mě fakt strašně vytáčí. Já nevim, to jako ti lidi chtějí, aby je někdo litoval? Navíc ještě úplně cizí lidi? Nechápu ani logiku druhé strany. To když někdo půjde po ulici a z očí mu potečou slzy, taky se ho zeptáte, co se stalo? Ne. A proč na Facebooku ano? Určitě se najde někdo, kdo by na to napsal: " To je něco jinýho." Ale fakt není. Když byste se tak nechovali ve skutečnosti, tak to nedělejte ani na Facebooku. Jasně, všechno se líp píše, než dělá. Jen jsem tímhle chtěla napsat, že si myslím, že když je někdo nešťastnej, není nutný to hned sdílet, aby to všichni věděli.
Druhá věc: Žádosti o přátelství od lidí, které jsem v životě neviděla! Tohle mi taky pěkně vadí. To když půjdete po ulici ( naše známá ulice :D ) a někoho tam uvidíte, taky se ho zeptáte, jestli budete přátelé? Nejnepochopitelnější ( ??? :D) na tom je, že když se zeptám, proč si mě přidal do přátel, když se neznáme, dotyčný mi odpoví: "Jen tak. Vadí?" Jo, VADÍ. Já mám sice na Facebooku taky spoustu "přátel", které neznám, ale je to z doby, když jsem měla účet asi prvního čtvrt roku a prostě mi bylo hloupý nějakou žádost odmídnout. A teď jsem línà na to, si je odebrat :). Takže pokud jste někdo chvilku na Facebooku, neudělejte stejnou chybu!
Další věc, co mě štve, jsou pozvánky na různé Facebookové hry. Hrozně mě to otravuje, zvlásť když jsem dřív nacházela strašně často pozvánky na nějaký hry. Jako, když si zahrajete nějakou hru, musíte hned oznámit světu, ať si ji zahraje taky? Navíc já to prostě stejně zruším a jen mě to otravuje, protože hry nehraju, ale tak to je můj problém, že.
Tahle věc se týká taky pozvánek a to tentokrát na označení jako "To se mi líbí" nějaké stránky. Já na jednu stranu chápu, že když někdo začíná s nějakou stránkou, chce ji zviditelnit. Mě ale fakt otravuje, když mi chodí žádosti na označení strànky, která mě vůbec nezajímá. Sice vím, že to nikdo nemůže vědět, ale stejně mi to vadí...
Poslední jsou fotky, které si vyloženě vynucují lajky. Něco jako: Jsi holka? LIKE! ( Na holčičí stránce. )
Jasně, je to výhodný získávání lajků, ale i tak. Ani nevím proč mi to tak vadí, ale prostě je to tak...
Takže tohle by bylo všechno. Je to JEN MŮJ NÁZOR, takže mi nepište, že to tak není, protože tohle je jenom to, co si myslím já. Jinak-určitě mi napište v čem se shodujeme, co vám ještě vadí a čeho jiného jste si ještě všimli.
Tess♥

Nestěžujte si, někdo je na tom hůř

7. září 2015 v 18:22 | Tess Angel |  Články
Ahoj! Dneska jsem se rozhodla napsat na téma týdne, protože se mi zalíbilo. Bude to jenom úplně kraťoučkej článek, ale doufám, že se vám i přes to bude líbit. Takže jdeme na to!
Každý z nás určitě tohle někdy řekl, když se něco nepovedlo. Taky třeba: "Proč ta nána z vedlejší třídy má spoustu kamarádek a já žádnou, když ona je tak zlá." nebo: "proč tenhle článek má tolik komentářů a můj ne, když jsem si s ním dala větší práci." Možná je tohle někdy nespravedlivý. Ti nejhorší mají všechno a ti, co si to zaslouží nic. Ne, tohle není spravedlivý. Ale jsou lidi, kteří jsou na tom mnohem hůř a byl k nim život mnohem míň spravedlivý, než k nám. A to nemyslím něco v tom smyslu jako o pár řádků výš. Myslím tím, když má někdo nějakou nemoc nebo je němý, slepý atd. Tihle lidi jsou na tom mnohem MNOHEM hůř. Oproti nim mi tohle přijde hrozné stěžovat si na takové hloupé věci. A vůbec, lidé co prožili např. 2. světovou válku! Jakoukoli válku! Jakoukoli přírodní katastrofu! Jejich životy nejsou fér! Tím chci jen říct, až budete nadávat, že život není fér, když dostanete pětku z matiky, vzpomeňte si na tohle. Samozřejmě je jasné, že když máme nějaký problém, tak se na tyhle věci nedíváme. Podle mě je to ale je normální. Ale je to nutný si tohle uvědomit.
Takže, určitě mi napište váš názor a jak se vám článek líbil.
Tess♥

Everything with Tess 2 | Instagram, Hateři

6. září 2015 v 15:34 | Tess Angel |  Everything with Tess
Ahoj, je tady Everything with Tess 2! Někdy na začátku srpna vyšel první díl, ještě bez názvu a tak tady je na začátku září dvojka i s novým názvem!
První věc, co bych chtěla zmínit, je problém s Instagramem. Protože ti, co mě sledují si určitě všimli, že jsem tam přidávala novinky, kdy vyšel článek, co plánuju a podobně a asi od půlky srpna tam nic není. Problém je ten, že jsem si jednou Instagram musela odinstalovat a teď mi prostě nejde nainstalovat zpět. Doufám, že se mi ho podaří zase nainstalovat, protože to bylo fakt dobrý na ty informace a tak. Jinak, napadlo mě, že bych mohla udělat účet na jiné sociální síti, která by třeba Instagram nahradila. Takže napište co byste chtěli, jestli facebook, twitter atd. Pokud nikdo nenapíše, tak něco vymyslím sama. Určitě vám potom dám odkaz.
Další téma mě napadlo už před delší dobou, když jsem si pod jedním článkem přečetla hejt. Musím říct, že mě docela rozesmál, ale pak jsem se nad tím zamyslela a tak se tu s vámi podělím o svůj názor! Ano, další téma je hateři. Vím, že ať už ve videích nebo článcích, tohle řeší spoustu youtuberů a bloggerů, ale hateři jsou tohoto bohužel součástí. Já třeba hatery vůbec nechápu. Pro mě je nepochopitelný, že má prostě někdo za potřebí dělat něco tak hnusnýho. Urážet někoho a jeho práci. Všechny přece mrzí, když se z něčím dělá a pak někdo přijde a nápíše, že je to hrozný. Protože i jedno slovo, dokáže pořádně zamrzet. Navíc je to hrozně jednoduchý. Nejvíc mě "rozesměje", když někdo napíše hejt a pod to: je to jen názor, nic víc. Ale tohle prostě není názor. Nebo pěkně zlej názor! Já za sebe musím říct, že jsem nikdy hejt nenapsala. I když se mi něco nelíbí, nechám si to pro sebe. Ani třeba u videí, které se mi nelíbí, ale jsou normální a někdo si s nimi dal práci, nedávám dislike. Pokud je to vulgární nebo arogantní a někdo si tam o sobě hrozně moc myslí a dává to všem najevo, to někdy dislike dám. Když si to tak vezmu, nepíšu ani ošklivé komentáře, které hejty ani nejsou. Vím totiž jak to mrzí a jak kladný komentář potěší. Takže hatery NECHÁPU!
Dost rozčilování :). Užijte si zbytek dne a určitě napište, jaký na to máte názor vy a na jaké síti, chcete, aby Angelic Blog byl!
Tess♥