Co mě štve na uživatelích Facebooku

12. září 2015 v 23:20 | Tess Angel |  Články
Ahoj, tenhle článek bude jak jste si určitě všimli ▶Co mě štve na uživatelích Facebooku ◀. Věřím, že se aspoň na jedné věci zhodneme!
První věc, co mě štve asi nejvíc, jsou statusy, které obsahují rozbrečeného, nešťastného smajlíka apod. Pod tím je spousta komentářů, co se stalo. Tohle mě fakt strašně vytáčí. Já nevim, to jako ti lidi chtějí, aby je někdo litoval? Navíc ještě úplně cizí lidi? Nechápu ani logiku druhé strany. To když někdo půjde po ulici a z očí mu potečou slzy, taky se ho zeptáte, co se stalo? Ne. A proč na Facebooku ano? Určitě se najde někdo, kdo by na to napsal: " To je něco jinýho." Ale fakt není. Když byste se tak nechovali ve skutečnosti, tak to nedělejte ani na Facebooku. Jasně, všechno se líp píše, než dělá. Jen jsem tímhle chtěla napsat, že si myslím, že když je někdo nešťastnej, není nutný to hned sdílet, aby to všichni věděli.
Druhá věc: Žádosti o přátelství od lidí, které jsem v životě neviděla! Tohle mi taky pěkně vadí. To když půjdete po ulici ( naše známá ulice :D ) a někoho tam uvidíte, taky se ho zeptáte, jestli budete přátelé? Nejnepochopitelnější ( ??? :D) na tom je, že když se zeptám, proč si mě přidal do přátel, když se neznáme, dotyčný mi odpoví: "Jen tak. Vadí?" Jo, VADÍ. Já mám sice na Facebooku taky spoustu "přátel", které neznám, ale je to z doby, když jsem měla účet asi prvního čtvrt roku a prostě mi bylo hloupý nějakou žádost odmídnout. A teď jsem línà na to, si je odebrat :). Takže pokud jste někdo chvilku na Facebooku, neudělejte stejnou chybu!
Další věc, co mě štve, jsou pozvánky na různé Facebookové hry. Hrozně mě to otravuje, zvlásť když jsem dřív nacházela strašně často pozvánky na nějaký hry. Jako, když si zahrajete nějakou hru, musíte hned oznámit světu, ať si ji zahraje taky? Navíc já to prostě stejně zruším a jen mě to otravuje, protože hry nehraju, ale tak to je můj problém, že.
Tahle věc se týká taky pozvánek a to tentokrát na označení jako "To se mi líbí" nějaké stránky. Já na jednu stranu chápu, že když někdo začíná s nějakou stránkou, chce ji zviditelnit. Mě ale fakt otravuje, když mi chodí žádosti na označení strànky, která mě vůbec nezajímá. Sice vím, že to nikdo nemůže vědět, ale stejně mi to vadí...
Poslední jsou fotky, které si vyloženě vynucují lajky. Něco jako: Jsi holka? LIKE! ( Na holčičí stránce. )
Jasně, je to výhodný získávání lajků, ale i tak. Ani nevím proč mi to tak vadí, ale prostě je to tak...
Takže tohle by bylo všechno. Je to JEN MŮJ NÁZOR, takže mi nepište, že to tak není, protože tohle je jenom to, co si myslím já. Jinak-určitě mi napište v čem se shodujeme, co vám ještě vadí a čeho jiného jste si ještě všimli.
Tess♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bethany Bethany | Web | 28. září 2015 v 13:24 | Reagovat

Proto Facebook používám jenom na psaní se spolužáky a kamarády. :D

2 Tess Angel Tess Angel | Web | 28. září 2015 v 17:46 | Reagovat

[1]:
Taky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama