Everything with Tess 2 | Instagram, Hateři

6. září 2015 v 15:34 | Tess Angel |  Everything with Tess
Ahoj, je tady Everything with Tess 2! Někdy na začátku srpna vyšel první díl, ještě bez názvu a tak tady je na začátku září dvojka i s novým názvem!
První věc, co bych chtěla zmínit, je problém s Instagramem. Protože ti, co mě sledují si určitě všimli, že jsem tam přidávala novinky, kdy vyšel článek, co plánuju a podobně a asi od půlky srpna tam nic není. Problém je ten, že jsem si jednou Instagram musela odinstalovat a teď mi prostě nejde nainstalovat zpět. Doufám, že se mi ho podaří zase nainstalovat, protože to bylo fakt dobrý na ty informace a tak. Jinak, napadlo mě, že bych mohla udělat účet na jiné sociální síti, která by třeba Instagram nahradila. Takže napište co byste chtěli, jestli facebook, twitter atd. Pokud nikdo nenapíše, tak něco vymyslím sama. Určitě vám potom dám odkaz.
Další téma mě napadlo už před delší dobou, když jsem si pod jedním článkem přečetla hejt. Musím říct, že mě docela rozesmál, ale pak jsem se nad tím zamyslela a tak se tu s vámi podělím o svůj názor! Ano, další téma je hateři. Vím, že ať už ve videích nebo článcích, tohle řeší spoustu youtuberů a bloggerů, ale hateři jsou tohoto bohužel součástí. Já třeba hatery vůbec nechápu. Pro mě je nepochopitelný, že má prostě někdo za potřebí dělat něco tak hnusnýho. Urážet někoho a jeho práci. Všechny přece mrzí, když se z něčím dělá a pak někdo přijde a nápíše, že je to hrozný. Protože i jedno slovo, dokáže pořádně zamrzet. Navíc je to hrozně jednoduchý. Nejvíc mě "rozesměje", když někdo napíše hejt a pod to: je to jen názor, nic víc. Ale tohle prostě není názor. Nebo pěkně zlej názor! Já za sebe musím říct, že jsem nikdy hejt nenapsala. I když se mi něco nelíbí, nechám si to pro sebe. Ani třeba u videí, které se mi nelíbí, ale jsou normální a někdo si s nimi dal práci, nedávám dislike. Pokud je to vulgární nebo arogantní a někdo si tam o sobě hrozně moc myslí a dává to všem najevo, to někdy dislike dám. Když si to tak vezmu, nepíšu ani ošklivé komentáře, které hejty ani nejsou. Vím totiž jak to mrzí a jak kladný komentář potěší. Takže hatery NECHÁPU!
Dost rozčilování :). Užijte si zbytek dne a určitě napište, jaký na to máte názor vy a na jaké síti, chcete, aby Angelic Blog byl!
Tess♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama