Listopad 2015

DIY svícen | VÁNOČNÍ DIY 2015

28. listopadu 2015 v 15:05 | Tess Angel |  DIY-dekorace
Ahoj všichni, je tady PRVNÍ VÁNOČNÍ ČLÁNEK! Já jsem se na vánoční články strašně moc těšila, protože jak už jsem někde psala miluju Vánoce a miluju DIY, takže na vánoční DIY se mega těším.
První DIY bude úplně jednoduché a bude to vločkový svícen. Je tak jednoduchý, že ho zvládne úplně každý. Vypadá ale dobře a originálně a určitě všechny materiály najdete doma.
Budete potřebovat:
Zavařovačku nebo jakoukoli sklenici apod.
Tekuté lepidlo
Papírové vločky ( spíše menší velikosti )

Sklenici nejprve pořádně umyjte. Pokud použijete zavařovačku , která má na sobě etiketu, použijte odlakovač, půjde tak hezky pryč. Když už je sklenice čistá, naneste na vločku teňoučkou vrstvu lepidla a lepte je na sklenici zhruba v takové vzdálenosti jako na fotce.
A vločkami polepte celou nádobu.
A je hotovo! Já doufám, že se vám tohle první vánoční DIY líbilo, přidejte komentář, jak se vám svícen líbí, pokud se rozhodnete si ho vyrobit, tak ho určitě sdílejte s hagstagem #AngelicBlogChristmas
a mějte se pěkně.
Tess♥

Everything with Tess 3 | Jak to je, vánoční články...

21. listopadu 2015 v 21:56 | Tess Angel |  Everything with Tess
Ahoj, dneska tu mám pro vás nový článek a bude to teda třetí díl ze série Everything with Tess. Dozvíte se všechno kolem toho, co se teď nějak tak děje s blogem, takže pokud vás to zajímá, tak určitě čtěte dál.
První věc, je proč teď vycházejí tak málo články, je to proto, že nemám tolik času. Je toho hodně, zvlášť teď když je to čtvrtletí a jak třeba o prázdninách vyšlo např. 10 článků za měsíc a teď jen jeden, ale prostě o prázdninách jsem měla v podstatě na blog hodně času a teď nějak míň... Druhý jakoby "důvod" je řekla bych pozitivní a to ten, že připravuju hodně článků. Měly by vyjít nové DIY's, možná vyjde i HAUL na kterém pracuju, ale nevím, jestli ho vydám, protože těch věcí je fakt málo a nevím, jestli by vás to zajímalo. Nedávno jsem byla ve Freeportu, takže o tom určitě vyjde taky článek a je toho víc, mám spoustu nápadů, takže tak.
Tohle souvisí s prvním bodem a jsou to vánoční články, které začínám pomalu taky připravovat. Já miluju Vánoce, takže na tyhle články se těším už snad od května, když jsem si založila blog a na 100 % budou. Vyjdou nějaké DIY ozdoby a dárky, možná pár receptů na cukroví a určitě ještě víc. Možná bych udělala i něco ve stylu VLOGMASU, kdyby se dělo něco zajímavýho a nebo ze Štědrého dne. Mě už víckrát napadlo, že bych něco takového udělala, takže o Vánocích to možná zkusím. Jinak, články začnou vycházet na konci listopadu, nejpozději na začátku prosince.
Pokud už jste tady byli nakdy dřív, určitě jste si všimli, že blog má nový design. Není to vůbec finální, připravuju nový a dokud nebude hotový, tak tu bude tenhle. Já s tímto nejsem moc spokojená, ale pokud se vám líbí, tak mi určita napište a kdyby se líbil více z vás, tak bych ho možná nechala.
Poslední věc je, že blog má už i oficiální facebook. Odkaz najdete úplně nahoře na blogu a dozvíte se tam novinky, které tady nejsou a nebo budete něco vědět napřed. Takže určitě nezapomeňte dát like!

A to je tak všechno, co jsem vám chtěla říct, doufám, že se vám článek líbil, nezapomeňte okomentovat a napsat mi váš názor na článek a mějte se hezky.
Tess♥