Everything with Tess 3 | Jak to je, vánoční články...

21. listopadu 2015 v 21:56 | Tess Angel |  Everything with Tess
Ahoj, dneska tu mám pro vás nový článek a bude to teda třetí díl ze série Everything with Tess. Dozvíte se všechno kolem toho, co se teď nějak tak děje s blogem, takže pokud vás to zajímá, tak určitě čtěte dál.
První věc, je proč teď vycházejí tak málo články, je to proto, že nemám tolik času. Je toho hodně, zvlášť teď když je to čtvrtletí a jak třeba o prázdninách vyšlo např. 10 článků za měsíc a teď jen jeden, ale prostě o prázdninách jsem měla v podstatě na blog hodně času a teď nějak míň... Druhý jakoby "důvod" je řekla bych pozitivní a to ten, že připravuju hodně článků. Měly by vyjít nové DIY's, možná vyjde i HAUL na kterém pracuju, ale nevím, jestli ho vydám, protože těch věcí je fakt málo a nevím, jestli by vás to zajímalo. Nedávno jsem byla ve Freeportu, takže o tom určitě vyjde taky článek a je toho víc, mám spoustu nápadů, takže tak.
Tohle souvisí s prvním bodem a jsou to vánoční články, které začínám pomalu taky připravovat. Já miluju Vánoce, takže na tyhle články se těším už snad od května, když jsem si založila blog a na 100 % budou. Vyjdou nějaké DIY ozdoby a dárky, možná pár receptů na cukroví a určitě ještě víc. Možná bych udělala i něco ve stylu VLOGMASU, kdyby se dělo něco zajímavýho a nebo ze Štědrého dne. Mě už víckrát napadlo, že bych něco takového udělala, takže o Vánocích to možná zkusím. Jinak, články začnou vycházet na konci listopadu, nejpozději na začátku prosince.
Pokud už jste tady byli nakdy dřív, určitě jste si všimli, že blog má nový design. Není to vůbec finální, připravuju nový a dokud nebude hotový, tak tu bude tenhle. Já s tímto nejsem moc spokojená, ale pokud se vám líbí, tak mi určita napište a kdyby se líbil více z vás, tak bych ho možná nechala.
Poslední věc je, že blog má už i oficiální facebook. Odkaz najdete úplně nahoře na blogu a dozvíte se tam novinky, které tady nejsou a nebo budete něco vědět napřed. Takže určitě nezapomeňte dát like!

A to je tak všechno, co jsem vám chtěla říct, doufám, že se vám článek líbil, nezapomeňte okomentovat a napsat mi váš názor na článek a mějte se hezky.
Tess♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama